W dniu 3 marca 2019 odbyła się kolejna edycja Gminnego Turnieju Siatkówki o Puchar Wójta  Gminy Dydnia. Do rozgrywek zgłosiło się 8 drużyn : Osp Dydnia, Dydnia, Osp Niebocko, Gimnazjum Niebocko, Wydrna,  Obarzym, Końskie, Rbr Biedula Off Road Team.

W związku z dużą ilością drużyn turniej został rozegrany na halach w Jabłonce oraz Dydni . W Jabłonce mecze rozgrywały Osp Niebocko, Rbr Biedula, Wydrna ,Końskie a w  Dydni Osp Dydnia, Gimnazjum Niebocko, Dydnia, Obarzym.  Po zaciętych rozgrywkach grupowych awansowały drużyny :Osp Niebocko , Końskie, Osp Dydnia, Gimnazjum Dydnia. W meczu o 3 miejsce spotkały się drużyny    z Gimnazjum Niebocka oraz Końskiego, zwyciężyła drużyna z Końskiego.

W finale spotkały się drużyny  Osp Niebocko oraz Osp Dydnia,  po zaciętym boju zwyciężyła ekipa  z Niebocka.

Wszystkie drużyny odebrały pamiątkowe dyplomy a drużyny z miejsc  1-3 puchary.

Zawodnikiem turnieju został Bartłomiej Żebrowski.

Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Henryk Dąbrowiecki, Andrzej Pytlowany, Marek Kupczakiewicz, Tomasz Kułak, Jan Janowicz.

Dziękujemy  dyrekcji Szkoły Podstawowej w Jabłonce  oraz Zespołu Szkół w Dydni i  jej pracownikom za pomoc w organizacji turnieju a wszystkim drużynom za udział i sportową rywalizacje.