Dzień Dziecka w Gminie Dydnia

1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkich dzieci.  W tym roku Wójt Gminy Dydnia w porozumieniu z Gminnym Ośrodkiem Kultury            w Dydni zorganizował gminne obchody Dnia Dziecka w miejscowościach: Dydnia, Obarzym, Grabówka, Niebocko, Wydrna, Krzemienna, Jabłonka, Końskie, Witryłów. Zostały  przygotowane wspaniałe gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Każde z nich przeżyło niezapomniane chwile.

Miłą niespodzianką była wizyta Pani Wójt – Alicji Pocałuń , która wręczyła wręczyła słodkie upominki uczestnikom tego wydarzenia.

Z okazji Dnia Dziecka w dniach: 31.05-2.06.2021r. na  dzieci czekały wspaniałe atrakcje, m.in. malowanie twarzy, tworzenie balonowych postaci, bajkowe kalambury, zabawy z chustą animacyjną, zabawy taneczne, gry na świeżym powietrzu, Turniej FIFA 19, zawody w bilarda, konkursy z nagrodami, turniej gier planszowych, zabawy podwórkowe, gry i zajęcia ruchowe, wata cukrowa, tworzenie  baniek mydlanych, popcorn, pokaz wozu strażackiego i wiele innych niespodzianek. Serdeczne podziękowania należą się placówkom szkolnym z terenu Gminy Dydnia (Szkoła Podstawowa w Grabówce, Zespół Szkół w Niebocku, Szkoła Podstawowa w Wydrnej), które współpracowały                z GOK w Dydni.

Podczas spotkań nie zabrakło uśmiechu na twarzach dzieci, radosnej rozmowy, żartów, a także wspólnej integracji.