REGULAMIN XIII GMINNEGO KONKURSU PALM I PISANEK WIELKANOCNYCH 2019

• Gminny Ośrodek Kultury Bibliotek Promocji i Wypoczynku w Dydni
  2. Cel imprezy:
    • rozwijanie zdolności plastycznych
    • wspieranie uzdolnień, pomoc w rozwijaniu zainteresowań uczniów
    • prezentacja zdolności plastycznych
    • kultywowanie tradycji wykonania palm i pisanek wielkanocnych
  3. Temat konkursu:
    • wykonanie palm i pisanek wielkanocnych
  4. Warunki uczestnictwa:
    • konkurs odbędzie się w następujących kategoriach:
  • kategoria I przedszkola łącznie z klasami 0
  • kategoria II szkoły podstawowe klasy I-III
  • kategoria III szkoły podstawowe klasy IV-VI
  • kategoria IV szkoły podstawowe klasy VII –VIII /Gimnazjum
  • kategoria otwarta (z wyłączeniem Przedszkoli, Szkól Podstawowych i Gimnazjów)

Każda placówka może wystawić po 3 palmy i 3 pisanki w danej kategorii wiekowej, wyłonione wcześniej drogą eliminacji szkolnych.

1. Wykonanie prac:

Palma

W konkursie będą uwzględnione wyłącznie kompozycje przestrzenne, technika prac dowolna (typowe i nietypowe materiały plastyczne i przyrodnicze), format od 50 do 200 cm.

Pisanka

Technika zdobienia jajka dowolna

1. Każdą pracę należy opisać:
    • imię i nazwisko wykonawcy, wiek autora
    • imię i nazwisko nauczyciela (opiekuna, instruktora)
    • dokładny adres placówki patronującej – pieczęć numer kontaktowy

Prace nie posiadające opisu nie będą rozpatrywane.

PRACE PROSIMY DOSTARCZYĆ DO ZESPOŁU SZKÓŁ W DYDNI W TERMINIE       DO 3 KWIETNIA 2019

Powołana przez organizatorów komisja dokona oceny prac i przyzna nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.  Decyzje komisji są ostateczne, organizatorzy zastrzegają  sobie prawo do interpretacji regulaminu.

Wszystkich uczestników biorących udział w konkursie zapraszamy w dniu 09.04.2019 o godz. 11.00 do Zespołu Szkół w Dydni (świetlica) na ogłoszenie wyników  i rozdanie nagród.

Osoby biorące udział w konkursie akceptują jego regulamin oraz wyrażają zgodę na podawanie do wiadomości publicznej i publikacji w mediach ich  wizerunku w postaci zdjęć oraz  imienia  nazwiska i wieku autora .

Po zakończonym postępowaniu konkursowym prosimy o pozostawienie w/w prac konkursowych. Wspomniane prace będą wyeksponowane w dniu 14.04.2019 r (Niedziela Palmowa) na placu przy kościele parafialnym w Dydni.